AM-10

AM-10
KONWERTER LAN/RS-232

Kontroler AM-10 przeznaczony jest do zdalnej komunikacji ze sterownikiem Light Magic. Po podłączeniu AM-10 do sieci LAN/Wi-Fi, można zdalnie wywoływać programy zapisane w sterowniku Light Magic z dowolnego urządzenia, które posiada przeglądarkę internetową np.: tablet, smartfon, komputer. Z jednym sterownikiem AM-10 może komunikować się kilka mobilnych urządzeń, umożliwiając zmianę oświetlenia kilku osobom jednocześnie, co ma duże znaczenie w przypadku strefowego systemu oświetlenia. Urządzenie posiada zestaw metod GET, które pozwalają na jego integrację, poprzez sieć LAN, z systemami inteligentnych budynków (BMS, KNX itp.).

AM-10 KONWERTER LAN/RS-232 - Schemat podłączenia

Panel sterowania. Obecnie dostępne są dwie wersję panelu sterowania. Pierwsza w urządzeniach z oprogramowanie do wersji v0.9 włącznie. Oraz wersja druga dostępna w urządzeniach z oprogramowaniem od wersji v1.1. Zmianę panelu można wykonać przez aktualizację urządzenia do wybranej wersji oprogramowania. Odpowiednie pliki dostępne są w sekcji "Pliki do pobrania".

AM-10 Panel sterowania dla wersji oprogramowania v0.9 AM-10 Panel sterowania dla wersji oprogramowania v0.9 AM-10 Panel sterowania dla wersji oprogramowania v1.1 AM-10 Panel sterowania dla wersji oprogramowania v1.1

DANE TECHNICZNE

ZABEZPIECZENIA

ZASILANIE

WYMIARY

Cena brutto od: 298.00

AM-10 KONWERTER LAN/RS-232/RS-485

Akcesoria

Zasilacz 12V
więcej